Geo Turizm

Geo Tourism: Çin Halk Cumhuriyeti Yetkili Vize Acentası 1992’de kurulmuş olan Geo Tourism, Türsab’a bağlı A-sınıfı bir seyahat acentasıdır. Sunduğumuz hizmetler arasında Otel Rezervasyonları, Uçak, Otobüs, Tren, Cruise bilet rezervasyon ve satışı, Kültürel Turlar, Özel Konulu Turlar (Fotoğraf, Doğa Sporları vs), Toplantı, Kongre, Seminer organizasyonları yer alır.

Bugüne kadar ülkemizde aralarında Çin, Hindistan, Rusya, Kazakistan, İngiltere, İsveç ve Avustralya’nın olduğu olduğu birçok ülkeden gelen üçyüzbini aşkın ziyaretçiye hizmet verdik.

2001 yılında Pekin’de Çin Turizm Bakanlığı’nca tanınan tek Türk turizm acentası olan temsilcilik ofisimizi açtık. (Belge No: 0024307) Bugüne kadar, Bakanlık düzeyinde resmi heyetler, Çin devlet kuruluşları heyetleri, işadamı grupları ve üst düzey turist gruplarının da aralarında olduğu binlerce Çin’li ziyaretçiyi ülkemizde ağırladık. İki ülke arasındaki ilişkiler gelişirken ülkemizden de Çin’e giden işadamları ve turist gruplarına da hizmet vermeye başladık. 1 Haziran 2007 tarihinden itibaren Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu’nun vermiş olduğu yetkiyle İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Yalova, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, İzmir ve Manisa illerinde Çin vizesi yetkili acentasıyız. Pekin ofisimizde Türkçe konuşan kadromuz ve tüm Çin’e yayılan hizmet ağımızla Çin’de ticari veya turistik seyahat taleplerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde cevap veriyoruz..

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Print Friendly, PDF & Email